TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Anna Olson

Kilka słów o Anna Olson

Specjalistka od oszałamiających wypieków. Pracowała jako profesjonalny cukiernik, stąd o sztuce przygotowywania przepysznych deserów wie wszystko.Jej kuchnia bazuje na świeżych, naturalnych składnikach, dostosowanych do aktualnej pory roku. Uwielbia organizować przyjęcia i dzielić się z innymi swoimi specjałami. Filozofia kuchni Anny jest prosta: gotowanie powinno być zabawą! 

Opis Programu Anna Olson

Świeże smaki z Anną Olson

Świeże smaki z Anną Olson

Anna Olson, były cukiernik, zaprasza widzów Polsat Food Network do swojej wiejskiej kuchni, gdzie podzieli się swoimi przepisami na smakowite dania, a także wartościowymi poradami kulinarnymi.  

W serii 1 Anna gotuje dla ekipy strażaków, podając im gastronomiczne specjały serwowane na ciepło i na zimno. Organizuje też spontaniczną imprezę plażową z odpowiednimi dla miejsca i pory daniami, zapewnia wegetariański catering na festiwal uniwersytecki i serwuje ponadczasowe danie dla wszystkich zaproszonych przyjaciół i ich dzieci.

Wypieki z Anną Olson

Wypieki z Anną Olson

Znana cukierniczka, Anna Olson, pokazuje w swoim nowym, kuszącym programie, świat pieczonych pyszności, poczynając na muffinkach i bezach, a na kremowych tortach i croissantach kończąc. Mądrości i ciekawostki Anny sprawiają, że nauka pieczenia jest bardzo przyjemna. W każdym odcinku Anna skupia się na podstawowych umiejętnościach i usiłuje je ulepszyć, zabierając widzów na ekscytującą podróż od początkującego cukiernika, do szefa cukiernictwa. Anna rozpoczyna od przyrządzania perfekcyjnego ciasta francuskiego, następnie pokazuje jak przygotować tarte owocową aby później przedstawić sposób przyrządzenia czekoladowej napoleonki. Ostatecznie, Anna ujawnia sekretną umiejętność mistrzów kuchni, przyrządzanie czegoś według własnego pomysłu, jak jej przepyszna, słona przystawka. W ukochanym przez widzów stylu, Anna przedstawia swoje rozwiązania w formie śmiesznych anegdot, porad i trików. Program przedstawia powtórkę z rewelacyjnych przepisów na każdym poziomie umiejętności.

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group