TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Andy Bates

Kilka słów o Andy Bates

Andy Bates to ceniony, brytyjski ekspert sztuki kulinarnej. Andy specjalizuje się w kuchni “ulicznej”, czyli tzw. szybkim jedzeniu, jednakże w zdrowym wydaniu.

Od 2011 roku prowadzi swój autorski program telewizyjny „Andy Bates i uliczne przysmaki”. Podczas kręcenia kolejnych odcinków programu Andy przemierzył Wielką Brytanię, odwiedzając miejsca tętniące życiem, o bogatych tradycjach kulinarnych. W trakcie swoich wojaży odwiedzał regionalne targi z żywnością, lokalnych producentów, brał udział w miejscowych świętach i festiwalach kulinarnych, co szczegółowo przedstawia widzom w swoim programie. W swoim programie Andy przedstawia także nowatorskie, „uliczne” interpretacje tradycyjnych angielskich potraw.

Opis Programu Andy Bates

Andy Bates i uliczne przysmaki

Andy Bates i uliczne przysmaki

Andy Bates, znany jako Pie Man, wie wszystko o tzw. „szybkim jedzeniu”. Andy jest jedną z najbardziej elektryzujących twarzy na brytyjskiej scenie kulinarnej. Słynie z pożywnej i zdrowej kuchni serwowanej z budki na rynku ulicznym Whitecross w Londynie. Andy rusza w miasto szukać najlepszych klasyków kulinarnych i współczesnych perełek. Dołącz do niego i odkryj opowieści stojące za przepisami oraz poznaj fascynujących ludzi spotykanych przez niego podczas podróży. 

Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki

Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki

Andy Bates wie wszystko o szybkim jedzeniu. Jako jedna z najbardziej ekscytujących postaci na brytyjskiej scenie kulinarnej Andy często widywany był na mieście gdy odkrywał najlepsze brytyjskie klasyczne i współczesne przysmaki. Teraz jego gastronomicznym celem jest coś na zupełnie innym poziomie … Andy ma misję! Odkryć najlepszą kuchnię Ameryki. Podróżując przez cały kontynent odwiedza i poznaje takie miejsca jak Los Angeles, San Francisco, Nowy Orlean, Nowy Jork oraz Austin, gdzie spotyka niesamowitych, niezapomnianych ludzi i delektuje się ich wspaniałymi daniami. Zainspirowany swoimi przygodami, Andy tworzy własne pyszne i autentyczne dania, których każdy chciałby spróbować!

Andy Bates i uliczne przysmaki Brazylii

Andy Bates i uliczne przysmaki Brazylii

Brazylia jest krajem słynącym ze wspaniałych owoców morza pochodzących z Atlantyku i Amazonii, soczystych steków oraz pysznego street foodu. Widać tu wpływy Afryki zachodniej, Francji, Włoch, Hiszpanii oraz oczywiście Portugalii. Program Andy Bates i uliczne przysmaki Brazylii został nagrany na zamówienie Food Network. W nim Andy pozna trendy lokalnego street foodu oraz tradycje kuchni różnych regionów kraju, od wielkich miast po lasy deszczowe, od rzek do plaż i gór. Poznając wspaniałe okolice Sao Paolo, Manaus, Salvadoru, Belo Horizonte oraz Rio, Andy czerpie inspiracje ze swojej gastronomicznej odysei tworząc własne smakołyki takie jak brazylijski placek z wołowiną i kawą, hot dog quiche, Mango Tarte Tatin z kokosem i masłem orzechowym, brazylijski stek z frytkami oraz ciasto ananasowe z polewą caipirinha. Andy Bates i uliczne przysmaki Brazylii jest kontynuacją wcześniejszych produkcji Food Network  Andy Bates i uliczne przysmaki i Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki. Andy Bates, zwany też ‘The Pie Man’ znany jest z pożywnego street foodu. Jego nowoczesne adaptacje klasycznych dań inspirowane są wrażeniami z licznych podróży i prawdziwą kulinarną pasją.

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group