TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Ching-He Huang

Kilka słów o Ching-He Huang

Ching-He Huang jest prawdziwą pasjonatką chińskiej kuchni, uwielbia uliczne targi i zna najlepszych dostawców i producentów z San Francisco. Tam właśnie szuka najbardziej smakowitych i najświeższych składników, z których tworzy proste i pyszne domowe dania.

 

Opis Programu Ching-He Huang

Kuchnia chińska dla każdego

Kuchnia chińska dla każdego

Jeżeli kuchnia chińska kojarzy Ci się tylko z popularnym „chińczykiem”na wynos, zobacz „Kuchnię chińską dla każdego”, aby odkryć łatwe i zdrowe dania przyrządzane z ogólnodostępnych składników. 

Niesamowita kuchnia azjatycka według Ching

Niesamowita kuchnia azjatycka według Ching

Udajcie się w podróż z charyzmatyczną Ching-He Huang, by przeżyć doskonałą kulinarną przygodę w jej rodzinnej Azji, gdzie Ching odkrywa wspaniałe regionalne dania i tworzy własne przepisy na przepyszne potrawy. Rozpoczynając swoją wyprawę w Hong Kongu, Ching poznaje tutejszych pomysłowych szefów kuchni, którzy pichcą bułeczki z pieczonym kurczakiem po syczuańsku, makaron z homarem, muszle św. Jakuba i pieczone prosię. Ching demonstruje swoje magiczne zdolności w Kowloon, gotując z miejscowym szefem kuchni złote sajgonki, bułeczki z wieprzowiną, krewetki z chilli i jagnięcinę obsmażaną w woku. Nagradzany mistrz kucharski uwzględnia słabość Ching do słodyczy, fundując jej wizytę w naleśnikarni, by zaraz potem nakarmić ją pikantną potrawą z kraba w popularnym lokalu. Podążajcie śladami Ching. 

Ching na ratunek restauracjom

Ching na ratunek restauracjom

Czy chińskiej bogini kulinarnej Ching He Huang uda się uczynić cud i uratować zdesperowanych właścicieli restauracji od nieuchronnego bankructwa? Oglądajcie, jak Ching powraca, by próbować ocalić od zapomnienia kolejne restauracje. Od Nowego Jorku po San Francisco, Ching lata po Stanach Zjednoczonych, by spotykać się ze skłóconymi menedżerami i pozbawionymi nadziei wynajmującymi, którzy desperacko potrzebują nowego stylu. Ching ma pełne ręce roboty w smutnych lokalach o przestarzałym wystroju i zabytkowym jadłospisie, które utknęły gdzieś w XX wieku. Jej najtrudniejszym zadaniem będzie ożywienie tajskiej restauracji, którą spustoszył huragan. Czy umiejętności Ching okażą się pomocne w każdym przypadku?

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group