TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Jenny Morris

Kilka słów o Jenny Morris

Jenny Morris, znana również jako The Giggling Gourmet, jest jedną z najbardziej lubianych kucharek Afryki Południowej. Jenny jest autorką, felietonistką, prezenterką telewizyjną, nauczycielką, kucharką i przewodniczką kulinarną. Raz nawet prowadziła audycję radiową o gotowaniu i miłości!

Opis Programu Jenny Morris

Jenny Morris gotuje - Maroko

Jenny Morris gotuje - Maroko

Dama północnoafrykańskiej kuchni, Jenny Morris, jest władczą jednak uroczą i niezwykle mądrą szefową kuchni, prowadzącą swoją własną szkołę gotowania The Cook’s Playground w mieście Cape Town. W nowej serii, zostawia za sobą Afrykańską Saharę i kieruje się na północ, na targowiska, w góry i na plaże Maroka, odkrywając kulturę oraz kuchnię i spotykając ludzi z tego intrygującego kraju. W każdym odcinku, Jenny rozstawia  przenośną kuchnię, aby stworzyć swoje własne dania zainspirowane jedzeniem i kulturą której doświadczyła, zawsze używając najlepszych, lokalnych składników. Kuchnia Maroka wywodzi się z Afryki ze szczyptą wpływów z Europy a przepisy Jenny są inspirowane klimatem śródziemnomorskim, przyprawami zachodu i kulturą Północnej Afryki. Jej podróż oraz jej dania będą zarówno przyjemnością jak i zaskoczeniem.

Jenny Morris gotuje  - Riviera

Jenny Morris gotuje - Riviera

Jenny Morris zabiera widzów w kulinarne tournée po najwspanialszych miejscach Europy; francuskiej i włoskiej riwierze, która pękaj w szwach od nadmiaru świeżych warzyw i tradycji kulinarnych Francji i Włoch. Miasteczka i wsie tego regionu są rajem kucharza. Od gajów oliwnych Ligurii do krystalicznych wód wokół Monako i St. Tropez, Jenny zmierza do serca riwiery, odkrywając po drodze tradycje, ludzi i składniki, dzięki którym to miejsce jest sercem kuchni śródziemnomorskiej.

Bajeczna akademia kulinarna Jenny i Rezy

Bajeczna akademia kulinarna Jenny i Rezy

Odkryjcie w sobie talent kulinarny pod przewodnictwem dwójki guru: „chichoczącej smakoszki” Jenny Morris i „księcia przypraw” Rezy Mahammada, którzy otworzą przed Wami drzwi nadzwyczajnej akademii kulinarnej - już w listopadzie na Polsat Food Network. Mistrzowie kucharscy zabierają swoich uczniów w kulinarną podróż, pełną tradycji różnych krajów, próbując w nich wyzwolić entuzjazm do jedzenia. Przekazując wiedzę w miłej atmosferze, Jenny i Reza przekonują, że nawet najsłabsi szefowie kuchni potrafią przyrządzać doskonałe potrawy. Zaczynając od podstaw gotowania i docierając do zawiłości przepisów kuchni śródziemnomorskiej i azjatyckiej, uczestnicy przygotowują wyśmienite uczty pod uważnym okiem słynnych gospodarzy programu i w atmosferze doskonałej zabawy.

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group