TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Jeff Mauro

Kilka słów o Jeff Mauro

Urodzony w Chicago i wychowany w dużej rodzinie, Jeff Mauro zawsze musiał walczyć o uwagę swoich rodziców. Nie próbował jednak tego osiągnąć przez doprowadzanie do płaczu swoich sióstr, ale przez rozśmieszanie wszystkich członków rodziny. Zawsze marzył o karierze artysty, ale gdy tylko odkrył potęgę jedzenia wszystko inne zeszło na dalszy plan. Ostatecznie udało mu się pogodzić obydwa pragnienia – wygrał 7 sezon „Pojedynku Gwiazd Food Network” i obecnie prowadzi swój autorski program – „Król kanapek”, który był nominowany do nagrody Emmy.

Opis Programu Jeff Mauro

Król Kanapek

Król Kanapek

Jeff Mauro, zwycięzca sezonu 7 Food Network Star, jest królem kanapek! Jeff dzieli się swoją pasją i udowadnia, że od kanapek nudą nie wieje! Demonstrując, że kanapki to dużo więcej niż składniki ściskane dwoma kawałkami chleba, Jeff potwierdza swoje motto: "Każde danie można zamienić w kanapkę, a każdą kanapkę w danie." W sezonie 1 Jeff bierze się za klasycznego niemieckiego sznycla, podaje frytki z rybą na chlebie z dodatkiem polskiej kiełbasy serwowanej w stylu Maxwell Street – po co poprawiać perfekcję? W sezonie 2 Jeff zajmuje się kanapkami w stylu włoskim. Jako Włoch z pochodzenia, Jeff rzuca się na kanapkę z klopsikami i pokazuje wspaniałą kanapkę z bakłażanem i parmezanem. W dalszych odcinkach Jeff odkrywa słodycz i wspaniałe kanapki deserowe ze składnikami takimi jak masło orzechowe, dżem, lody oraz domowej roboty czekoladowe żółwiki. Jeff odpala również grilla i szykuje hawajską kanapkę z grillowaną wieprzowiną i ananasem oraz sałatkę teksańską na toście z sałatką ziemniaczaną. Pyszności!

Kuchnia

Kuchnia

Rozgośćcie się w Kuchni, w której mistrzowie: Marcela Valladolid, Katie Lee, Jeff Mauro, Sunny Anderson
i Geoffrey Zakarian prezentują swój talent kulinarny, serwując wyśmienite jedzenie. Przekonajcie się, jakie pyszności wymyślą eksperci gotowania, dzieląc się przepisami i pomysłami, a przy tym wzajemnie się inspirując. Sunny przygotuje śmietankową potrawę z kukurydzy i fasoli z kurczakiem, a gość specjalny Brian Boitano wpadnie do Kuchni, by wyczarować rewelacyjne rigatoni i pikantną kiełbasę drobiową. Oglądajcie, jak zespół wita w kuchni Marthę Stewart w zamian za zaproszenie do Klubu Książki Kucharskiej, w ramach którego podzieli się ona przepisem na  wyjątkowy mrożony tort z pieguskami!

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group