TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Guy Fieri

Kilka słów o Guy Fieri

Kreatywne dania Guya i odważne komponowanie smaków przyciągają przed telewizory tłumy głodnych wrażeń widzów. Można go oglądać w programach "Kulinarne podróże z Guyem Fierim" oraz "Wielkie żarcie u Guya".

Opis Programu Guy Fieri

Sklepowy turniej Guy'A

Sklepowy turniej Guy'A

Ulubieniec Polsat Food Network, Guy Fieri, wysyła czterech utalentowanych kucharzy na zakupy w prawdziwej grze o wysokiej stawce. Szefowie muszą sprostać prawdziwym wyzwaniom takim jak brak koniecznych składników lub stworzenie wspaniałego dania z maksimum pięciu składników lub przy mocno ograniczonym budżecie. Ostatecznie decyduje jedzenie a ostatni kucharz na placu boju zgarnia całkiem niezłą kapustę! 

10 Top Burgerów: Kulinarne podróże z Guyem Fierim

10 Top Burgerów: Kulinarne podróże z Guyem Fierim

Nikt nie zna burgerów lepiej niż Guy Fieri, dlatego nikt inny nie mógł stworzyć rankingu najlepszych mięsnych przysmaków, które mieliśmy okazję oglądać w przebojowym programie “Kulinarne podróże z Guyem Fierim”. Sprawdźcie, które z burgerowych kreacji wyróżniają się jako najlepsze w USA - Polsat Food Network przypomni Wam najciekawsze chwile programu zgodnie z wynikami głosowania widzów. Od klasyki, po dania dla smakoszy - Guy próbuje najbardziej soczystych, mięsistych, rozpływających się w ustach hamburgerów, jakie uda mu się znaleźć. Nie przegapcie mięsnej podróży z Las Vegas na Hawaje, podczas której Guy będzie chrupał najbardziej wyszukane odmiany burgerów. Możecie zajadać się nimi razem z nami - w grudniu tylko na Polsat Food Network.

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group