TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Adam Richman

Kilka słów o Adam Richman

Adam Richman wychował się w Nowym Jorku, sercu kulinarnym świata,  i od wczesnych lat zapałał miłością do jedzenia, którą zaspokajał korzystając z bogactwa i różnorodności kulinarnej oferty tego wspaniałego miasta. Od samosów do sushi, nawet jako dziecko, Adam pragnął wszystkiego spróbować.

Wiele lat później, jako student Uniwersytetu Emory w Atlancie, Adam zaczął prowadzić dziennik kulinarny, w którym dokumentował najlepsze jadłodajnie południowowschodnich USA. Mimo, że studiował Stosunki Międzynarodowe, jego miłość do rzeczy jadalnych w naturalny sposób wciągnęła go w świat kulinariów. Po studiach zbudował imponujące CV pracując na każdym szczeblu świata restauracji, w całym kraju, od lady do kuchni. Mimo braku zawodowego wyszkolenia Adamowi udało się zdobyć bezcenne, praktyczne doświadczenie.

Po uzyskaniu stopnia Magistra Sztuk Pięknych na Yale University School of Drama, Adam zjeździł całe Stany występując w wielu regionalnych teatrach. Jego praca pozwalała mu zaspokajać głód poznawania najlepszych dań każdego zakątka Stanów – wszystkie znalazły się w jego dzienniku. W 2008 roku Adam zaczął prowadzić program „Man v Food” na kanale Travel Channel, który szybko stał się najchętniej oglądanym programem stacji. Później Adam prowadził i produkował programy takie jak “Man v Food Nation”, “Adam Richman’s Best Sandwich in America” i “Fandemonium”. Kolejny program prowadzony i produkowany przez Adama pojawi się na ekranach 1 kwietnia 2015 roku.

W 2014 roku Adam poprowadził konkurs kulinarny na kanale NBC, “Food Fighters”, który odnotował największy wzrost oglądalności z pierwszego do drugiego tygodnia emisji od wielu lat. Drugi sezon programu pojawi się w 2015 roku. 

Opis Programu Adam Richman

Człowiek kontra jedzenie

Człowiek kontra jedzenie

Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami. W Teksasie zmierzy się z “piekielnym burgerem”, pikantnym wyzwaniem dla kubków smakowych, składającym się z hamburgera z papryczkami jalapeno w ognistym sosie. Adama czekają również trudniejsze chwile, gdy weźmie udział w kosztowaniu 5,5-kilogramowej pizzy carnivore w Atlancie. Każde miasto to dla Adama nowe pole bitwy, na którym czekają coraz większe i bardziej pikantne porcje. Pozostaje tylko pytanie, kto zostanie ukoronowany jako zwycięzca, człowiek czy jedzenie? 

Człowiek kontra naród smakoszy

Człowiek kontra naród smakoszy

Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków! Adam pochłania florydzki przysmak w postaci żeberek aligatora oraz kolejne danie z potwora w postaci legendarnego steku o nazwie “Odwiert” w wykonaniu mieszkańców Oklahomy. Następna porcja solidnych przekąsek czeka na naszego bohatera w Connecticut, gdzie odwiedzi on miejsce narodzin hamburgera, by zatopić zęby w tamtejszym dziele sztuki. Kto okaże się zwycięzcą odwiecznej walki pomiędzy człowiekiem a jedzeniem? 620

Na tropie jedzenia

Na tropie jedzenia

Wybierzcie się w podróż nietypowym szlakiem z gwiazdą programu Polsat Food Network, Adamem Richmanem, który przemierza Amerykę wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu najlepszych lokali z fast foodem, jakie można znaleźć w tym kraju. Wytrawny smakosz wciąż odkrywa niezwykłe perełki, które serwują wyśmienite potrawy. Od serca Teksasu po ulice Bostonu, Adam odwiedza mnóstwo trudnych do znalezienia barów, które słyną z pysznego jedzenia. W Los Angeles Adam zapoznaje się z wyborem szalonych burgerów w barze o nazwie The Escondite, natomiast w Chicago odwiedza inspirowaną epoką prohibicji kryjówkę z niezwykle ciekawym menu. Spróbuje też wybornej pizzy w nielegalnym nowojorskim kasynie, a na Hawajach zamówi tanie tak tajne, iż niegdyś było zakazane. Jeśli szukacie świetnych przekąsek, trafiliście w dziesiątkę. Niezależnie od miejsca i rodzaju dania, Adam z pewnością wpadnie na jego trop. 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group