TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Karol Okrasa

Kilka słów o Karol Okrasa

Jak sam o sobie mówi, urodzony szczęściarz; z życiowej pasji uczynił sposób na życie. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych kucharzy w Polsce. Szef kuchni, autor książek kucharskich, prezenter programów o tematyce kulinarnej. Karierę profesjonalną rozpoczął w Hotelu Jan II Sobieski w Warszawie. W latach 1997–2008 pracował w Hotelu Bristol, w którym przez dwa lata był szefem kuchni. Na Polsat Food Network prowadzi programy: „Smaki czasu z Karolem Okrasą” i ,,Okrasa łamie przepisy”. Jeden z najbardziej utalentowanych polskich kucharzy. Laureat wielu nagród miedzy innymi zdobywca Kulinarnego Oskara w 2005r. ​

Opis Programu Karol Okrasa

Smaki czasu z Karolem Okrasą

Smaki czasu z Karolem Okrasą

Nowa seria na Polsat Food Network z Karolem Okrasą w roli głównej to nie lada gratka dla wszystkich, których interesuje niekonwencjonalne podejście do gotowania. W swoim programie Karol Okrasa pokaże, jak można nadać zupełnie inne kulinarne znaczenie bardzo popularnym potrawom, równocześnie wydobywając z nich pełnię smaku! 

Gotowanie z Okrasą

Gotowanie z Okrasą

Oglądajcie, jak utalentowany kucharz Karol Okrasa prezentuje kulinarną wiedzę w postaci zestawu ciekawych przepisów, pełnych intensywnych smaków i rozmaitości świeżych składników. Karol omawia zalety najbardziej wykwintnych potraw, od zdrowych kremów z brokułów i szpinaku, poprzez uczty z włoskiej pasty i rybne szaleństwo z udziałem mintaja, lina, dorsza i węgorza. Znajdzie się również miejsce dla azjatyckich inspiracji, takich jak kurczak z sezamem w sosie sojowo-imbirowym czy wieprzowina curry z makaronem sojowym i serem tofu. Menu Karola pełne jest wyśmienitych pomysłów na świeże i zdrowe rozpoczęcie Nowego Roku! Oglądajcie nowy, przepyszny program - już w styczniu na Polsat Food Network.

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group