TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Lisa Lillien

Kilka słów o Lisa Lillien

Kulinarna podróż Lisy zaczęła się gdy założyła prywatny blog kulinarny pt. Głodna Dziewczyna. Na poczatku miał on służyć jedynie do kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, jednak z czasem okazał się bardzo popularny. Teraz jest bestsellerową autorką siedmiu książek kucharskich oraz gwiazdą własnego programu, „Głodna Dziewczyna”.

Opis Programu Lisa Lillien

Głodna dziewczyna

Głodna dziewczyna

Lisa Lillen uwielbia jeść, ale tylko zdrowo! Jej kulinarne kreacje smakują wyśmienicie, a do tego można raczyć sie nimi bez wyrzutów sumienia. W swoim programie nie tylko radzi jak właściwie się odżywiać, podpowiada także, co warto kupować, jak to przygotować i jak czytać etykiety na produktach. Każdego dnia prezentuje nowy przepis na rozpływający się w ustach, niskokaloryczny i pełen zdrowia posiłek.

Kulinarna podróż Lisy zaczęła się, gdy założyła prywatny blog kulinarny pt. Głodna Dziewczyna. Na początku miał on służyć jedynie do kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, jednak z czasem okazał się bardzo popularny. Teraz jest bestsellerową autorką siedmiu książek kucharskich oraz gwiazdą własnego programu, „Głodna Dziewczyna”.

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group