O Nas Food Network

TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

O Nas

Rozrywka i jedzenie prosto z serca.

Food Network prezentuje świeże spojrzenie na telewizję kulinarną oferując przy tym najwyższej jakości rozrywkę. Innowacyjna ramówka oraz inspirujący kucharze, zachęcają do samodzielnego eksperymentowania z potrawami i zgłębiania umiejętności kulinarnych.

Widzowie Food Network nie będą mogli się oprzeć połączeniu rzetelnej sztuki gotowania, konkursów kulinarnych, świeżych pomysłów i rozrywki z dużą dawką energii. To kombinacja, która zainspiruje nie tylko miłośników dobrej kuchni.

W tej niezwykłej mieszance programów znajdują się pozycje, które podbiły serca widzów na całym świecie: Kuchenne potyczki, Jedzenie od kuchni i Kuchenne wyzwania, jak również programy prowadzone przez nowo odkryte oraz uznane talenty kulinarne łącznie z Bosonogą Contessą z Iną Garten oraz Guyem Fierim w Kulinarnych Podróżach i w Wielkim Żarciu u Guya. Od października 2013 do tego grona dołączyła także pełna charyzmy i wdzięku Ewa Wachowicz w programie Ewa Gotuje.

Food Network należy do koncernu medialnego Discovery. Na rynku międzynarodowym funkcjonuje pod nazwą Food Network, który dostępny jest w ponad 100 milionach amerykańskich gospodarstw domowych będąc jednym z 10 czołowych kanałów w USA. Strona www.foodnetwork.com jest wiodącą witryną kulinarną w USA. Food Network jest dostępny w ponad 100 krajach w regionie EMEA oraz Azji-Pacyfiku.

O Food Network