TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Sexy kuchnia Magdy Gessler

Kilka słów o programie

Magda Gessler doskonale wie jak uwodzić w kuchni. Jej zniewalające dania rozpalają zmysły i są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Prowadząca zaprezentuje autorskie przepisy na dania, które idealnie sprawdzą się na romantycznej kolacji czy spotkaniu z przyjaciółkami. Ikona polskiej telewizji zdradzi, jak przygotować szampańskie desery, niebanalne dania, oryginalne przystawki i pyszne sałatki. Nie ma wątpliwości, że „Sexy kuchnia Magdy Gessler” dostarcza wielu wrażeń i rozgrzewa ekrany telewizorów do czerwoności!

W pierwszym sezonie zostały użyte profesjonale, japońskie noże kuchenne MASAHIRO. Serdecznie dziękujemy marce za współpracę. Garnków do gotowania użyczyła firma TOM-GAST, wyłączny dystrybutor marki De Buyer na Polskę. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w realizacji odcinka. Zastawa użyta w odcinku została zaprezentowana dzięki uprzejmości wypożyczalni GASTRO-MAGIC SERVICE.

W drugim sezonie zastawy stołowej oraz garnków do gotowania użyczyła firma TOM-GAST- wyłączny dystrybutor marki De Buyer na Polskę. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w realizacji materiału. Jesteśmy wdzięczni firmie Le Duvel za możliwość korzystania z produktów marki Visions.