TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Sexy kuchnia Magdy Gessler

Kilka słów o programie

W nowym programie ambasador kanału Food Network przyrzadzi dla widzów swoje autorskie dania. Intrygujące połączenia smaków, niezwykłe kompozycje kolorów i kształtów – Magda Gessler zwraca uwagę nawet na najdrobniejsze detale. Przecież nie tylko smak potrawy jest ważny. Liczy się także to, jak danie zostanie podane. W każdym odcinku ikona polskiej kuchni zaprezentuje kilka przepisów. Dowiemy się jak zrobię wrażenie za pomocą jedzenia oraz jakich składników użyć, by mieć piękną skórę i lśniące włosy. Nie zabraknie także inspiracji na szałową kolację z przyjaciółkami i przepisów na przepyszne słodkości, które nie tuczą! Czy można życzyć sobie czegoś więcej?
Premiera w niedziele o 11:45 tylko w Food Network!

W pierwszym sezonie zostały użyte profesjonale, japońskie noże kuchenne MASAHIRO. Serdecznie dziękujemy marce za współpracę. Garnków do gotowania użyczyła firma TOM-GAST, wyłączny dystrybutor marki De Buyer na Polskę. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w realizacji odcinka. Zastawa użyta w odcinku została zaprezentowana dzięki uprzejmości wypożyczalni GASTRO-MAGIC SERVICE.

W drugim sezonie zastawy stołowej oraz garnków do gotowania użyczyła firma TOM-GAST- wyłączny dystrybutor marki De Buyer na Polskę. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w realizacji materiału. Jesteśmy wdzięczni firmie Le Duvel za możliwość korzystania z produktów marki Visions.