TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki

Kilka słów o programie

Ekspert od ulicznego jedzenia, Andy Bates, podróżuje od Wielkiej Brytanii po Stany Zjednoczone, by odnaleźć miejsca, w których serwuje się jedzenie dla prawdziwych smakoszy. Podczas swoich podróży spotyka się z entuzjastami ulicznego jedzenia i próbuje lokalnych dań. Doświadczenia z podróży i nowe smaki inspirują go do tworzenia nowych przepisów na dania, które z łatwością można zabrać ze sobą w drogę.

Premierowe odcinki w każdą niedzielę o 22:15 tylko w Food Network.

Więcej z tego programu

Prezentowany przez: Andy Bates

Andy Bates to ceniony, brytyjski ekspert sztuki kulinarnej. Andy specjalizuje się w kuchni “ulicznej”, czyli tzw. szybkim jedzeniu, jednakże w zdrowym wydaniu.

Od 2011 roku prowadzi swój autorski program telewizyjny „Andy Bates i uliczne przysmaki”. Podczas kręcenia kolejnych odcinków programu Andy przemierzył Wielką Brytanią, odwiedzając miejsca tętniące życiem, o bogatych tradycjach kulinarnych. W trakcie swoich wojaży odwiedzał regionalne targi z żywnością, lokalnych producentów, brał udział w miejscowych świętach i festiwalach kulinarnych, co szczegółowo przedstawia widzom w swoim programie. W swoim programie Andy przedstawia także nowatorskie, „uliczne” interpretacje tradycyjnych angielskich potraw.