TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Share to:

Food Network

Przy stole Siby

Następny

odcinek: Prosto z targu - 15:00 11 Listopad

Znajomi muzycy dają koncert w mieście, więc na weekendowy lunch Siba wyczaruje ucztę inspirowaną targiem produktów rolnych. W centrum uwagi znajdzie się niesamowita sałatka z kurczaka z zieleniną zawijaną w boczek.

odcinek: Rocznica pierwszej randki - 15:30 11 Listopad

W powietrzu czuć miłość w związku z 12. rocznicą pierwszej randki Siby i Briana. Zwykle z tej okazji jedzą braai, ale w tym roku zaszaleją w amerykańskim stylu, jedząc ogromne burgery z sałatką Cobb oraz truskawki na patykach.

odcinek: Doskonały piknik w Kapsztadzie - 15:00 14 Listopad

Przyszedł czas na piknik w Kapsztadzie, Siba pakuje więc wielki kosz z pysznym jedzeniem. Przyrządza ekspresowe paluszki z kurczaka w złotej panierce, doskonałą sałatkę z makaronem oraz różne sałatki w słojach w śródziemnomorskim stylu.

Kilka słów o programie

W programie „Przy stole Siby” prowadząca Siba Mtongana tworzy egzotyczną fuzję dań południowo-afrykańskich, łącząc współczesną kuchnię z tradycyjnymi przepisami. Siba oferuje eksplozję smaku czerpiąc z doświadczeń restauracyjnej sceny Afryki Południowej, smaków z dzieciństwa oraz pracy w prasie kulinarnej, zachwycając kubki smakowe przyjaciół i rodziny. Niesamowita kuchnia Siby ze wspaniałą panoramą Kapsztadu w tle, jest punktem centralnym każdego odcinka. Program „Przy stole Siby” jest idealnym połączeniem pomysłów, porad, słońca i kreatywnej inspiracji.

Prezentowany przez: Siba Mtongana

Siba jest młodą i dynamiczną osobą, która do jedzenia podchodzi w sposób bardzo entuzjastyczny. Jej południowoafrykańska kuchnia jest pełna ciekawych przepisów i zaskakujących stylizacji smakowych. 

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2015

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group