TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Share to:

Food Network Polsat

Przy stole Siby

Następny

odcinek: Siedmiokolorowa niedziela - 21:00 13 Luty

Niedziela oznacza dla Siby imponujący stół pełen dań w siedmiu kolorach. Będzie na nim pieczona jagnięcina w sosie miętowo-musztardowym i ryż w siedmiu kolorach, a na deser biszkopt z owocami i śmietaną według niezwykle prostego przepisu.

odcinek: Szybka kolacja - 21:30 13 Luty

Siba urządza spontaniczną kolację dla przyjaciółki, która przylatuje do Kapsztadu. Podzieli się z nami przepisami na prostą ucztę, na której nie zabraknie niezawodnej sałatki z awokado i czerwonej fasoli oraz błyskawicznego ciasta z lodami.

odcinek: Obrońca Przylądka - 21:00 14 Luty

Siba wydaje inspirowany Kapsztadem brunch dla przyjaciół. Przyrządza bananowo-żurawinowe muesli, pyszne kapsztadzkie tarteletki, wariację na temat jajek z szynką i ciepłą sałatę ze świeżymi dodatkami z najmodniejszego targu w Kapsztadzie.

Kilka słów o programie

W programie „Przy stole Siby” prowadząca Siba Mtongana tworzy egzotyczną fuzję dań południowo-afrykańskich, łącząc współczesną kuchnię z tradycyjnymi przepisami. Siba oferuje eksplozję smaku czerpiąc z doświadczeń restauracyjnej sceny Afryki Południowej, smaków z dzieciństwa oraz pracy w prasie kulinarnej, zachwycając kubki smakowe przyjaciół i rodziny. Niesamowita kuchnia Siby ze wspaniałą panoramą Kapsztadu w tle, jest punktem centralnym każdego odcinka. Program „Przy stole Siby” jest idealnym połączeniem pomysłów, porad, słońca i kreatywnej inspiracji.

Prezentowany przez: Siba Mtongana

Siba jest młodą i dynamiczną osobą, która do jedzenia podchodzi w sposób bardzo entuzjastyczny. Jej południowoafrykańska kuchnia jest pełna ciekawych przepisów i zaskakujących stylizacji smakowych. 

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2015

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group