TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Share to:

Food Network

Przy stole Siby

Następny

odcinek: Spotkanie w Kapsztadzie - 06:00 1 Czerwiec

Dziecko Siby kończy pół roku, co jest okazją do świętowania i rodzinnego spotkania trzech pokoleń. Siba przygotuje prostą i pyszną ucztę z szynką wędzoną w azjatyckiej polewie, sałatką z kukurydzy z kolendrą i imbirem i sernikiem na zimno.

odcinek: Grillowanie w Kapsztadzie - 06:30 1 Czerwiec

Siba rozpala grilla, by przyszykować bajeczne mięsno-rybne dania: grillowane w płomieniach filety z tuńczyka i soczyste kotlety schabowe, marynowane w popisowym sosie barbecue, pikantna grillowana kukurydza, młode ziemniaki i wędzoną przystawkę z pomidorów.

odcinek: Z dzieckiem troje - 06:00 2 Czerwiec

Na świeżym powietrzu Siba przyrządza pierwszy piknik dla swojego dziecka. Serwuje soczyste klopsiki w picie, chłodny sos tzatziki, pyszne truskawki, migdały i kawałki orzecha kokosowego na deser, a do tego odświeżający napój ananasowy.

Kilka słów o programie

W programie „Przy stole Siby” prowadząca Siba Mtongana tworzy egzotyczną fuzję dań południowo-afrykańskich, łącząc współczesną kuchnię z tradycyjnymi przepisami. Siba oferuje eksplozję smaku czerpiąc z doświadczeń restauracyjnej sceny Afryki Południowej, smaków z dzieciństwa oraz pracy w prasie kulinarnej, zachwycając kubki smakowe przyjaciół i rodziny. Niesamowita kuchnia Siby ze wspaniałą panoramą Kapsztadu w tle, jest punktem centralnym każdego odcinka. Program „Przy stole Siby” jest idealnym połączeniem pomysłów, porad, słońca i kreatywnej inspiracji.

Prezentowany przez: Siba Mtongana

Siba jest młodą i dynamiczną osobą, która do jedzenia podchodzi w sposób bardzo entuzjastyczny. Jej południowoafrykańska kuchnia jest pełna ciekawych przepisów i zaskakujących stylizacji smakowych. 

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2015

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group