TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Share to:

Food Network

Przy stole Siby

Następny

odcinek: Kolacja w ostatniej chwili - 06:00 4 Lipiec

Siba prowadzi wyścig z czasem, by wyczarować spontaniczną włoską kolację. Brian zaprasza kolegę na kolację po pracy, na której Siba poda kurczaka z penne w pesto, ciabattę z sosem harissa i sałatkę Puttanesca.

odcinek: Impreza - 06:30 4 Lipiec

Siba urządza babski wieczór z pysznymi przekąskami i chłodnym koktajlem. Poda stylowego wędzonego łososia z jabłkami w cieście, lepkie skrzydełka kurczaka, sos Peppadew i owocowy wieczorny drink Siby, a do tego słodycze ze sklepu.

odcinek: Spotkanie w Kapsztadzie - 20:00 17 Lipiec

Dziecko Siby kończy pół roku, co jest okazją do świętowania i rodzinnego spotkania trzech pokoleń. Siba przygotuje prostą i pyszną ucztę z szynką wędzoną w azjatyckiej polewie, sałatką z kukurydzy z kolendrą i imbirem i sernikiem na zimno.

Kilka słów o programie

W programie „Przy stole Siby” prowadząca Siba Mtongana tworzy egzotyczną fuzję dań południowo-afrykańskich, łącząc współczesną kuchnię z tradycyjnymi przepisami. Siba oferuje eksplozję smaku czerpiąc z doświadczeń restauracyjnej sceny Afryki Południowej, smaków z dzieciństwa oraz pracy w prasie kulinarnej, zachwycając kubki smakowe przyjaciół i rodziny. Niesamowita kuchnia Siby ze wspaniałą panoramą Kapsztadu w tle, jest punktem centralnym każdego odcinka. Program „Przy stole Siby” jest idealnym połączeniem pomysłów, porad, słońca i kreatywnej inspiracji.

Prezentowany przez: Siba Mtongana

Siba jest młodą i dynamiczną osobą, która do jedzenia podchodzi w sposób bardzo entuzjastyczny. Jej południowoafrykańska kuchnia jest pełna ciekawych przepisów i zaskakujących stylizacji smakowych. 

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2015

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group