TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki

Następny

odcinek: - 12:00 25 Marzec

Kasia Bosacka jest anonimowym żarłokiem. Kilka miesięcy temu postanowiła wziąć się w garść i przejść na szczuplejszą stronę mocy. Czy jej plan wypalił? Lubiana dziennikarka i prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” w TVN Style postanowiła schudnąć przynajmniej piętnaście kilogramów. Miała nadzieję, że uda się to zrobić e - mailowo lub korespondencyjnie. Nic z tego! Po przebiegnięciu 180 kilometrów na bieżni, 150 dietetycznych posiłkach, 150 litrach wypitej wody ważyła pięć kilogramów mniej. Po miesiącu waga stanęła i nie chciała drgnąć, mimo diety i ciężkich treningów. Zaczął się kryzys i myśli o kuszących batonikach… Jeśli chcesz wiedzieć, jak skończyła się ta historia, koniecznie obejrzyj dokument „Kasia Bosacka cudnie chudnie”.

Kilka słów o programie

Andy Bates wie wszystko o szybkim jedzeniu. Jako jedna z najbardziej ekscytujących postaci na brytyjskiej scenie kulinarnej Andy często widywany był na mieście gdy odkrywał najlepsze brytyjskie klasyczne i współczesne przysmaki. Teraz jego gastronomicznym celem jest coś na zupełnie innym poziomie … Andy ma misję! Odkryć najlepszą kuchnię Ameryki. Podróżując przez cały kontynent odwiedza i poznaje takie miejsca jak Los Angeles, San Francisco, Nowy Orlean, Nowy Jork oraz Austin, gdzie spotyka niesamowitych, niezapomnianych ludzi i delektuje się ich wspaniałymi daniami. Zainspirowany swoimi przygodami, Andy tworzy własne pyszne i autentyczne dania, których każdy chciałby spróbować!

Prezentowany przez: Andy Bates

Andy Bates to ceniony, brytyjski ekspert sztuki kulinarnej. Andy specjalizuje się w kuchni “ulicznej”, czyli tzw. szybkim jedzeniu, jednakże w zdrowym wydaniu.

Od 2011 roku prowadzi swój autorski program telewizyjny „Andy Bates i uliczne przysmaki”. Podczas kręcenia kolejnych odcinków programu Andy przemierzył Wielką Brytanię, odwiedzając miejsca tętniące życiem, o bogatych tradycjach kulinarnych. W trakcie swoich wojaży odwiedzał regionalne targi z żywnością, lokalnych producentów, brał udział w miejscowych świętach i festiwalach kulinarnych, co szczegółowo przedstawia widzom w swoim programie. W swoim programie Andy przedstawia także nowatorskie, „uliczne” interpretacje tradycyjnych angielskich potraw.

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group