TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Aarti gotuje

Następny

odcinek: - 12:00 25 Marzec

Kasia Bosacka jest anonimowym żarłokiem. Kilka miesięcy temu postanowiła wziąć się w garść i przejść na szczuplejszą stronę mocy. Czy jej plan wypalił? Lubiana dziennikarka i prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” w TVN Style postanowiła schudnąć przynajmniej piętnaście kilogramów. Miała nadzieję, że uda się to zrobić e - mailowo lub korespondencyjnie. Nic z tego! Po przebiegnięciu 180 kilometrów na bieżni, 150 dietetycznych posiłkach, 150 litrach wypitej wody ważyła pięć kilogramów mniej. Po miesiącu waga stanęła i nie chciała drgnąć, mimo diety i ciężkich treningów. Zaczął się kryzys i myśli o kuszących batonikach… Jeśli chcesz wiedzieć, jak skończyła się ta historia, koniecznie obejrzyj dokument „Kasia Bosacka cudnie chudnie”.

Kilka słów o programie

Szefowa kuchni, Aarti Sequeira, wzbogaca amerykańskie posiłki wpływami indyjskimi. Aarti podaje ponadczasowe amerykańskie przysmaki z hinduskim akcentem, np. sloppy Bombay Joe z sałatą z jarmużu i kremowe lody pistacjowe. Aarti była uczestnikiem i zwycięzcą sezonu 6 programu The Next Food Network Star, w nagrodę otrzymując kulinarną pracę marzeń; własny program Aarti gotuje! Seria 3 rozpoczyna się od przygotowania idealnego słonecznego pikniku w dobrym towarzystwie oraz pysznego menu Bollywood Night, które pojawi się w kolejnym odcinku.

Prezentowany przez: Aarti Sequeira

Urodziła się w Bombaju, w Indiach, a wychowała w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jej fascynacja kuchnią narodziła się w młodym wieku, dużą rolę w jej rozwoju kulinarnym miała wiara jej matki, dziedzictwo kulturowe Indii oraz niekończące się eksperymenty kulinarne w jej domu rodzinnym. Aarti Sequeira została zwyciężczynią 6. sezonu ,,Pojedynku gwiazd Food Network”, co otworzyło jej drzwi do prowadzenia własnego programu kulinarnego na antenie Food Network. W programie ,,Aarti gotuje!” emitowanym w każdy czwartek na antenie Polsat Food Network Aarti włącza indyjskie smaki do popularnych dań.

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group