TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Afrykańska kuchnia Rezy

Następny

odcinek: - 12:00 25 Marzec

Kasia Bosacka jest anonimowym żarłokiem. Kilka miesięcy temu postanowiła wziąć się w garść i przejść na szczuplejszą stronę mocy. Czy jej plan wypalił? Lubiana dziennikarka i prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” w TVN Style postanowiła schudnąć przynajmniej piętnaście kilogramów. Miała nadzieję, że uda się to zrobić e - mailowo lub korespondencyjnie. Nic z tego! Po przebiegnięciu 180 kilometrów na bieżni, 150 dietetycznych posiłkach, 150 litrach wypitej wody ważyła pięć kilogramów mniej. Po miesiącu waga stanęła i nie chciała drgnąć, mimo diety i ciężkich treningów. Zaczął się kryzys i myśli o kuszących batonikach… Jeśli chcesz wiedzieć, jak skończyła się ta historia, koniecznie obejrzyj dokument „Kasia Bosacka cudnie chudnie”.

Kilka słów o programie

Reza Mahammad jest czołowym przedstawicielem kuchni indyjskiej w Wielkiej Brytanii i gwiazdą telewizji kulinarnej. W nowej serii, Reza zabiera widzów w niezapomnianą podróż po Afryce Południowej, Namibii, Zambii, Botswanie i Mozambiku. Odkrywając lokalne delicje i urozmaicając tradycyjne afrykańskie receptury własnymi akcentami, Reza spotyka również miejscowych kucharzy, napawa się pięknem Afryki i uczy jej fascynującej historii.

Prezentowany przez: Reza Mahammad

Reza mówi o sobie, że jest ,,hybrydą rozerwaną między dwoma światami’, nawiązując do swojego indyjskiego wychowania i brytyjskiego wykształcenia. Reza wszedł w świat gastronomii w wieku 16 lat gdy przejął zarządzanie rodzinnym biznesem, The Star of India Restaurant. Choć specjalizuje się głównie w kuchni indyjskiej, Reza wierzy w eksperymentowanie z różnymi produktami i składnikami z całego świata. Uwielbia dodawanie nowych smaków i wymiarów do tradycyjnych dań, czym zyskał sobie przydomek ,,Księcia Przypraw”. Reza jest autorem dwóch książek kucharskich, Reza’s Indian Spice and Rice, Spice and All Things Nice.  Otworzył szkołę gotowania, Chez Cartier, w południowo-zachodniej Francji, na północ od Bordeaux.

 

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group