TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Bajeczna akademia kulinarna Jenny i Rezy

Następny

odcinek: - 12:00 25 Marzec

Kasia Bosacka jest anonimowym żarłokiem. Kilka miesięcy temu postanowiła wziąć się w garść i przejść na szczuplejszą stronę mocy. Czy jej plan wypalił? Lubiana dziennikarka i prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” w TVN Style postanowiła schudnąć przynajmniej piętnaście kilogramów. Miała nadzieję, że uda się to zrobić e - mailowo lub korespondencyjnie. Nic z tego! Po przebiegnięciu 180 kilometrów na bieżni, 150 dietetycznych posiłkach, 150 litrach wypitej wody ważyła pięć kilogramów mniej. Po miesiącu waga stanęła i nie chciała drgnąć, mimo diety i ciężkich treningów. Zaczął się kryzys i myśli o kuszących batonikach… Jeśli chcesz wiedzieć, jak skończyła się ta historia, koniecznie obejrzyj dokument „Kasia Bosacka cudnie chudnie”.

Kilka słów o programie

Odkryjcie w sobie talent kulinarny pod przewodnictwem dwójki guru: „chichoczącej smakoszki” Jenny Morris i „księcia przypraw” Rezy Mahammada, którzy otworzą przed Wami drzwi nadzwyczajnej akademii kulinarnej - już w listopadzie na Polsat Food Network. Mistrzowie kucharscy zabierają swoich uczniów w kulinarną podróż, pełną tradycji różnych krajów, próbując w nich wyzwolić entuzjazm do jedzenia. Przekazując wiedzę w miłej atmosferze, Jenny i Reza przekonują, że nawet najsłabsi szefowie kuchni potrafią przyrządzać doskonałe potrawy. Zaczynając od podstaw gotowania i docierając do zawiłości przepisów kuchni śródziemnomorskiej i azjatyckiej, uczestnicy przygotowują wyśmienite uczty pod uważnym okiem słynnych gospodarzy programu i w atmosferze doskonałej zabawy.

Prezentowany przez: Jenny Morris

Jenny Morris, znana również jako The Giggling Gourmet, jest jedną z najbardziej lubianych kucharek Afryki Południowej. Jenny jest autorką, felietonistką, prezenterką telewizyjną, nauczycielką, kucharką i przewodniczką kulinarną. Raz nawet prowadziła audycję radiową o gotowaniu i miłości!

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group