TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Bajeczna akademia kulinarna Jenny i Rezy

Następny

odcinek: - 13:30 9 Lipiec

Ciepłe, wiosenne weekendy to dla wielu osób czas na otwarcie sezonu grillowego. Wspaniale jest przebywać z bliskimi w sympatycznym otoczeniu, a w powietrzu unoszą się smakowite zapachy potraw. Znana z programów „Pyszne 25” oraz „Masterchef” Ania Starmach zaprasza na „Pyszne grillowanie”. Widzowie TVN Style mogą liczyć na porcję przepysznych przepisów na dania z grilla.

odcinek: - 14:00 9 Lipiec

Kilka słów o programie

Odkryjcie w sobie talent kulinarny pod przewodnictwem dwójki guru: „chichoczącej smakoszki” Jenny Morris i „księcia przypraw” Rezy Mahammada, którzy otworzą przed Wami drzwi nadzwyczajnej akademii kulinarnej - już w listopadzie na Polsat Food Network. Mistrzowie kucharscy zabierają swoich uczniów w kulinarną podróż, pełną tradycji różnych krajów, próbując w nich wyzwolić entuzjazm do jedzenia. Przekazując wiedzę w miłej atmosferze, Jenny i Reza przekonują, że nawet najsłabsi szefowie kuchni potrafią przyrządzać doskonałe potrawy. Zaczynając od podstaw gotowania i docierając do zawiłości przepisów kuchni śródziemnomorskiej i azjatyckiej, uczestnicy przygotowują wyśmienite uczty pod uważnym okiem słynnych gospodarzy programu i w atmosferze doskonałej zabawy.

Prezentowany przez: Jenny Morris

Jenny Morris, znana również jako The Giggling Gourmet, jest jedną z najbardziej lubianych kucharek Afryki Południowej. Jenny jest autorką, felietonistką, prezenterką telewizyjną, nauczycielką, kucharką i przewodniczką kulinarną. Raz nawet prowadziła audycję radiową o gotowaniu i miłości!

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group