TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

10 Top Burgerów: Kulinarne podróże z Guyem Fierim

Następny

odcinek: - 12:45 18 Czerwiec

Czas na podsumowanie polskich i francuskich kulinarnych wojaży Pascal Brodnickiego. W specjalnym odcinku przypomnimy najlepsze przepisy z odcinków "Pascal po polsku" i "Pascal po francusku", a wszystko okrasimy dodatkową porcją porad i trików. Jak poprawnie mrozić owoce, jak zrobić dobry winegret, jak przechowywać sałatę, samodzielnie uwędzić rybę i marynować czosnek? Pascal za odpowiedź na te pytania! Z pewnością pokochacie także "pascalowy" przepis na sałatkę z serem i... dwukolorowymi burakami.

Kilka słów o programie

Nikt nie zna burgerów lepiej niż Guy Fieri, dlatego nikt inny nie mógł stworzyć rankingu najlepszych mięsnych przysmaków, które mieliśmy okazję oglądać w przebojowym programie “Kulinarne podróże z Guyem Fierim”. Sprawdźcie, które z burgerowych kreacji wyróżniają się jako najlepsze w USA - Polsat Food Network przypomni Wam najciekawsze chwile programu zgodnie z wynikami głosowania widzów. Od klasyki, po dania dla smakoszy - Guy próbuje najbardziej soczystych, mięsistych, rozpływających się w ustach hamburgerów, jakie uda mu się znaleźć. Nie przegapcie mięsnej podróży z Las Vegas na Hawaje, podczas której Guy będzie chrupał najbardziej wyszukane odmiany burgerów. Możecie zajadać się nimi razem z nami - w grudniu tylko na Polsat Food Network.

Prezentowany przez: Guy Fieri

Kreatywne dania Guya i odważne komponowanie smaków przyciągają przed telewizory tłumy głodnych wrażeń widzów. Można go oglądać w programach "Kulinarne podróże z Guyem Fierim" oraz "Wielkie żarcie u Guya".

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group