TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

10 Top Burgerów: Kulinarne podróże z Guyem Fierim

Następny

odcinek: - 13:30 9 Lipiec

Ciepłe, wiosenne weekendy to dla wielu osób czas na otwarcie sezonu grillowego. Wspaniale jest przebywać z bliskimi w sympatycznym otoczeniu, a w powietrzu unoszą się smakowite zapachy potraw. Znana z programów „Pyszne 25” oraz „Masterchef” Ania Starmach zaprasza na „Pyszne grillowanie”. Widzowie TVN Style mogą liczyć na porcję przepysznych przepisów na dania z grilla.

odcinek: - 14:00 9 Lipiec

Kilka słów o programie

Nikt nie zna burgerów lepiej niż Guy Fieri, dlatego nikt inny nie mógł stworzyć rankingu najlepszych mięsnych przysmaków, które mieliśmy okazję oglądać w przebojowym programie “Kulinarne podróże z Guyem Fierim”. Sprawdźcie, które z burgerowych kreacji wyróżniają się jako najlepsze w USA - Polsat Food Network przypomni Wam najciekawsze chwile programu zgodnie z wynikami głosowania widzów. Od klasyki, po dania dla smakoszy - Guy próbuje najbardziej soczystych, mięsistych, rozpływających się w ustach hamburgerów, jakie uda mu się znaleźć. Nie przegapcie mięsnej podróży z Las Vegas na Hawaje, podczas której Guy będzie chrupał najbardziej wyszukane odmiany burgerów. Możecie zajadać się nimi razem z nami - w grudniu tylko na Polsat Food Network.

Prezentowany przez: Guy Fieri

Kreatywne dania Guya i odważne komponowanie smaków przyciągają przed telewizory tłumy głodnych wrażeń widzów. Można go oglądać w programach "Kulinarne podróże z Guyem Fierim" oraz "Wielkie żarcie u Guya".

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group