TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Człowiek kontra jedzenie

Kilka słów o programie

Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami. W Teksasie zmierzy się z “piekielnym burgerem”, pikantnym wyzwaniem dla kubków smakowych, składającym się z hamburgera z papryczkami jalapeno w ognistym sosie. Adama czekają również trudniejsze chwile, gdy weźmie udział w kosztowaniu 5,5-kilogramowej pizzy carnivore w Atlancie. Każde miasto to dla Adama nowe pole bitwy, na którym czekają coraz większe i bardziej pikantne porcje. Pozostaje tylko pytanie, kto zostanie ukoronowany jako zwycięzca, człowiek czy jedzenie? 

Prezentowany przez: Adam Richman

Adam Richman wychował się w Nowym Jorku, sercu kulinarnym świata,  i od wczesnych lat zapałał miłością do jedzenia, którą zaspokajał korzystając z bogactwa i różnorodności kulinarnej oferty tego wspaniałego miasta. Od samosów do sushi, nawet jako dziecko, Adam pragnął wszystkiego spróbować.

Wiele lat później, jako student Uniwersytetu Emory w Atlancie, Adam zaczął prowadzić dziennik kulinarny, w którym dokumentował najlepsze jadłodajnie południowowschodnich USA. Mimo, że studiował Stosunki Międzynarodowe, jego miłość do rzeczy jadalnych w naturalny sposób wciągnęła go w świat kulinariów. Po studiach zbudował imponujące CV pracując na każdym szczeblu świata restauracji, w całym kraju, od lady do kuchni. Mimo braku zawodowego wyszkolenia Adamowi udało się zdobyć bezcenne, praktyczne doświadczenie.

Po uzyskaniu stopnia Magistra Sztuk Pięknych na Yale University School of Drama, Adam zjeździł całe Stany występując w wielu regionalnych teatrach. Jego praca pozwalała mu zaspokajać głód poznawania najlepszych dań każdego zakątka Stanów – wszystkie znalazły się w jego dzienniku. W 2008 roku Adam zaczął prowadzić program „Man v Food” na kanale Travel Channel, który szybko stał się najchętniej oglądanym programem stacji. Później Adam prowadził i produkował programy takie jak “Man v Food Nation”, “Adam Richman’s Best Sandwich in America” i “Fandemonium”. Kolejny program prowadzony i produkowany przez Adama pojawi się na ekranach 1 kwietnia 2015 roku.

W 2014 roku Adam poprowadził konkurs kulinarny na kanale NBC, “Food Fighters”, który odnotował największy wzrost oglądalności z pierwszego do drugiego tygodnia emisji od wielu lat. Drugi sezon programu pojawi się w 2015 roku. 

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group