TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Człowiek kontra naród smakoszy

Kilka słów o programie

Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków! Adam pochłania florydzki przysmak w postaci żeberek aligatora oraz kolejne danie z potwora w postaci legendarnego steku o nazwie “Odwiert” w wykonaniu mieszkańców Oklahomy. Następna porcja solidnych przekąsek czeka na naszego bohatera w Connecticut, gdzie odwiedzi on miejsce narodzin hamburgera, by zatopić zęby w tamtejszym dziele sztuki. Kto okaże się zwycięzcą odwiecznej walki pomiędzy człowiekiem a jedzeniem? 620

Prezentowany przez: Adam Richman

Adam Richman wychował się w Nowym Jorku, sercu kulinarnym świata,  i od wczesnych lat zapałał miłością do jedzenia, którą zaspokajał korzystając z bogactwa i różnorodności kulinarnej oferty tego wspaniałego miasta. Od samosów do sushi, nawet jako dziecko, Adam pragnął wszystkiego spróbować.

Wiele lat później, jako student Uniwersytetu Emory w Atlancie, Adam zaczął prowadzić dziennik kulinarny, w którym dokumentował najlepsze jadłodajnie południowowschodnich USA. Mimo, że studiował Stosunki Międzynarodowe, jego miłość do rzeczy jadalnych w naturalny sposób wciągnęła go w świat kulinariów. Po studiach zbudował imponujące CV pracując na każdym szczeblu świata restauracji, w całym kraju, od lady do kuchni. Mimo braku zawodowego wyszkolenia Adamowi udało się zdobyć bezcenne, praktyczne doświadczenie.

Po uzyskaniu stopnia Magistra Sztuk Pięknych na Yale University School of Drama, Adam zjeździł całe Stany występując w wielu regionalnych teatrach. Jego praca pozwalała mu zaspokajać głód poznawania najlepszych dań każdego zakątka Stanów – wszystkie znalazły się w jego dzienniku. W 2008 roku Adam zaczął prowadzić program „Man v Food” na kanale Travel Channel, który szybko stał się najchętniej oglądanym programem stacji. Później Adam prowadził i produkował programy takie jak “Man v Food Nation”, “Adam Richman’s Best Sandwich in America” i “Fandemonium”. Kolejny program prowadzony i produkowany przez Adama pojawi się na ekranach 1 kwietnia 2015 roku.

W 2014 roku Adam poprowadził konkurs kulinarny na kanale NBC, “Food Fighters”, który odnotował największy wzrost oglądalności z pierwszego do drugiego tygodnia emisji od wielu lat. Drugi sezon programu pojawi się w 2015 roku. 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group