TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Na tropie jedzenia

Kilka słów o programie

Wybierzcie się w podróż nietypowym szlakiem z gwiazdą programu Polsat Food Network, Adamem Richmanem, który przemierza Amerykę wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu najlepszych lokali z fast foodem, jakie można znaleźć w tym kraju. Wytrawny smakosz wciąż odkrywa niezwykłe perełki, które serwują wyśmienite potrawy. Od serca Teksasu po ulice Bostonu, Adam odwiedza mnóstwo trudnych do znalezienia barów, które słyną z pysznego jedzenia. W Los Angeles Adam zapoznaje się z wyborem szalonych burgerów w barze o nazwie The Escondite, natomiast w Chicago odwiedza inspirowaną epoką prohibicji kryjówkę z niezwykle ciekawym menu. Spróbuje też wybornej pizzy w nielegalnym nowojorskim kasynie, a na Hawajach zamówi tanie tak tajne, iż niegdyś było zakazane. Jeśli szukacie świetnych przekąsek, trafiliście w dziesiątkę. Niezależnie od miejsca i rodzaju dania, Adam z pewnością wpadnie na jego trop. 

Prezentowany przez: Adam Richman

Adam Richman wychował się w Nowym Jorku, sercu kulinarnym świata,  i od wczesnych lat zapałał miłością do jedzenia, którą zaspokajał korzystając z bogactwa i różnorodności kulinarnej oferty tego wspaniałego miasta. Od samosów do sushi, nawet jako dziecko, Adam pragnął wszystkiego spróbować.

Wiele lat później, jako student Uniwersytetu Emory w Atlancie, Adam zaczął prowadzić dziennik kulinarny, w którym dokumentował najlepsze jadłodajnie południowowschodnich USA. Mimo, że studiował Stosunki Międzynarodowe, jego miłość do rzeczy jadalnych w naturalny sposób wciągnęła go w świat kulinariów. Po studiach zbudował imponujące CV pracując na każdym szczeblu świata restauracji, w całym kraju, od lady do kuchni. Mimo braku zawodowego wyszkolenia Adamowi udało się zdobyć bezcenne, praktyczne doświadczenie.

Po uzyskaniu stopnia Magistra Sztuk Pięknych na Yale University School of Drama, Adam zjeździł całe Stany występując w wielu regionalnych teatrach. Jego praca pozwalała mu zaspokajać głód poznawania najlepszych dań każdego zakątka Stanów – wszystkie znalazły się w jego dzienniku. W 2008 roku Adam zaczął prowadzić program „Man v Food” na kanale Travel Channel, który szybko stał się najchętniej oglądanym programem stacji. Później Adam prowadził i produkował programy takie jak “Man v Food Nation”, “Adam Richman’s Best Sandwich in America” i “Fandemonium”. Kolejny program prowadzony i produkowany przez Adama pojawi się na ekranach 1 kwietnia 2015 roku.

W 2014 roku Adam poprowadził konkurs kulinarny na kanale NBC, “Food Fighters”, który odnotował największy wzrost oglądalności z pierwszego do drugiego tygodnia emisji od wielu lat. Drugi sezon programu pojawi się w 2015 roku. 

Więcej z tego programu

 

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group