TERAZ NA ANTENIE

WKRÓTCE

Udostępnij:

Food Network

Impreza u Giady

Następny

odcinek: - 17:00 26 Marzec

Giada organizuje małe wieczorne przyjęcie. Jest na nim dużo, śmiechu i zabawy oraz co najważniejsze wyśmienite potrawy; małże, kawior, bąbelki a także crostini z duszonymi żeberkami i koktajle.

odcinek: - 17:30 26 Marzec

Giada uwielbia spędzać piątkowe wieczory z przyjaciółmi. Organizuje więc przyjęcie ze zdrowym jedzeniem i lekkimi koktajlami. W piątkowym menu znajdzie się sałatka z kurczakiem i parmezanem, wiązanki z warzyw z sosem oraz tymiankowo-cytrynowe Prossecco.

odcinek: - 17:00 2 Kwiecień

Giada jest organizatorem rodzinnego przyjęcia. Przygotowuje zabawy na świeżym powietrzu, a także całe menu zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Giada przygotuje chrupiące ziemniaczane gniazdka z keczupem, czarno-białe babeczki oraz kremowe napoje.

Kilka słów o programie

Zwykły wieczór z przyjaciółkami, radosna rodzinna uroczystość albo impreza w kuchni – Giada De Laurentiis wie, jak zamienić je w niezwykłe wydarzenia. W programie „Impreza u Giady” prowadząca pokazuje proste patenty, sekrety oraz sprawdzone przepisy, dzięki którym urządzicie wyjątkową imprezę dla rodziny lub przyjaciół.

Premiera w każdą niedzielę o 17:00!

Scripps Networks International (UK) Limited © 2017

Part of the Scripps Networks Interactive, Inc. group